Jasełka Bożonarodzeniowe.

Dnia 17.12 naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Dzieci z grupy „Biedroneczki” zaprezentowały kolegom i koleżankom z innych grup, oraz swoim rodzicom historię Narodzenia Jezusa. W pięknych przebraniach z wielkim zaangażowaniem odgrywały swoje role śpiewając, tańcząc i grając na instrumentach. W przedstawieniu wzięli również udział rodzice, którzy w tajemnicy przed dziećmi przygotowywali się do występu. Mimo, że nie są zawodowymi aktorami wykazali się pełnymprofesjonalizmem. Całość przedstawienia dopełniało przepiękne brzmienie skrzypiec na których grała pani Natalia Pomyłujko.
Za przedstawienie biblijnej historii, która wzruszyła dużych i małych, rodzice i przedszkolaki zebrali burzę oklasków.
Program artystyczny przygotowany był pod kierunkiem p. Anny Sankowskiej, która jako podziękowanie dla dzieci, rodziców i pań z grupy za włożoną pracę, zagrała na gitarze kolędę „Jezus Malusieńki”. W debiucie scenicznym wspierała ją grą na skrzypcach niezawodna p. Natalia.
Radosna atmosfera Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła dzieciom i rodzicom z grupy „Biedroneczki” również podczas „Spotkania Wigilijnego” na którym nie zabrakło typowych wigilijnych potraw.
Rodzicom bardzo dziękujemy za udział w przedstawieniu. Wszyscy będziemy bardzo miło wspominać to przedświąteczne spotkanie.

Dodaj komentarz