Dzień Dziecka

Dzień Dziecka w naszym przedszkolu upłynął w radosnej i pełnej atrakcji atmosferze. Dzieci uczestniczyły we wspólnych tańcach oraz różnorodnych zabawach ruchowych i integracyjnych, które dostarczyły im wiele uśmiechu i pozytywnych emocji.

Jednym z najprzyjemniejszych punktów programu były zawody sportowe, malowanie na folii, puszczanie baniek mydlanych, piknik na kocach.

To był wyjątkowy dzień pełen zabawy, śmiechu i niezapomnianych wrażeń. Słodkie niespodzianki i lody umiliły ten dzień wszystkim. 

Dodaj komentarz