W grupie Motylki odbyła się wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem zaprezentowali się w Jasełkach, wierszach, radosnych piosenkach oraz zaprosili Babcie i Dziadków do wspólnej zabawy, wywołując uśmiechy i wzruszenie na twarzach zaproszonych gości. Po części artystycznej dzieci wręczyły swoich ukochanym Babciom i Dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki . Był to czas pełen ciepła i rodzinnej atmosfery.
