4 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy.
Dzieci przyszły w przepięknych, pomysłowych strojach – można było spotkać księżniczki, superbohaterów, zwierzątka, policjantów i wiele innych fantastycznych postaci. Każdy kostium był wyjątkowy . Podczas balu nie zabrakło wspólnych tańców, konkursów,zabaw ruchowych przy skocznej muzyce. Był to dzień pełen radości i śmiechu.
