X Jubileuszowy Przegląd Tanecznym Krokiem.

Dnia 20.04.23r. po czteroletniej przerwie, nasze przedszkole zorganizowało X Jubileuszowy Przegląd Tanecznym Krokiem.
Jego celem było rozbudzanie zainteresowań tanecznych i popularyzacja tańca wśród przedszkolaków oraz rozwijanie wrażliwości estetycznej. Dodatkowo był on okazją do integracji dzieci i nauczycieli z miejskich przedszkoli.
Dzięki uprzejmości i gościnności Pana Grzegorza Skwarka, w ramach współpracy, przegląd odbył się na sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.
Rozpoczął się od krótkiego przemówienia Pani dyrektor Agnieszki Skrzyszewskiej, która wszystkich powitała i życzyła miłych wrażeń.
Nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy „Kropelki”, które wykonały układ taneczny do piosenki Cleo pt. „Dom”. Poprowadziły one także zabawę z klawesami w której wzięli udział wszyscy zaproszeni goście. Dzieci do występu przygotowały Panie Edyta Czerska i Karolina Cabaj.
Różnorodność muzyki, układów choreograficznych i strojów spowodowała, że Przegląd był ucztą dla oczu, uszu, a także serca widzów.
Na koniec mali artyści otrzymali upominki, a placówki statuetki, , które zasponsorowała Rada Rodziców przy Przedszkolu Miejskim nr 4 Fantazja w Łukowie, Wydawnictwo MAC Edukacja oraz Księgarnia Tuliszków. 
Dziękujemy wszystkim przedszkolom za udział i występy na bardzo wysokim poziomie.

Dodaj komentarz