„Mała Orkiestra Dni Naszych” ogłasza konkurs

Gorąco zachęcamy, talentów wśród naszych przedszkolaków przecież dużo mamy 😄

Mała Orkiestra Dni Naszych

Czasem męczy nuda. Żeby całkiem nie zbzikować, trzeba coś robić! Mamy dla Was propozycję. Nauczcie się jakiejkolwiek piosenki z naszego repertuaru (jest ich bardzo dużo na YouTube, wystarczy wpisać „Mała Orkiestra Dni Naszych”) zaśpiewajcie ją: albo sami, albo z pomocą mamy, taty, brata, siostry, kogokolwiek z domowników. Jeśli pies lub kot umie śpiewać, to też mile widziany. Może być bez instrumentów, może być z instrumentami jeśli ktoś umie grać. Nagrajcie krótki filmik z tym śpiewaniem i wyślijcie go do nas. Nie zapomnijcie na początku nagrania przedstawić się, powiedzieć skąd jesteście. Można kogoś pozdrowić, jeśli macie ochotę. Jeśli wyjdzie fajnie – my zamieścimy Wasz filmik tutaj, na naszym Facebooku. A jeśli wyjdzie mega fajnie, ale tak wyjątkowo – będzie nagroda: nasza płyta z 15 piosenkami, którą otrzymały tylko rozgłośnie radiowe i telewizja, a więc taka, której nigdzie nie można kupić. Pamiętajcie: każdy śpiewać może, na przekór wirusowi, tej paskudnej zmorze! Bardzo czekamy na Wasz odzew!
Naszą akcję można wykorzystać w ramach zajęć szkolnych on line.
Update 1:
Jeśli filmik będzie zbyt długi, żeby przesłać go przez FB, wyślijcie go na naszego maila: dzieciodn@gmail.com
Przepuścimy go przez YT i pokażemy światu.
Update 2:
Odpowiadając na pytania: akcja trwa na razie bezterminowo. Dopóki trzeba przebywać w domu.
Update 3:
Dużo starsza młodzież, zwana potocznie dorosłymi 😉 też może wziąć udział jako główny wykonawca. W takiej sytuacji, dziecko powinno, choć trochę wspomóc starszego. Np grając (akompaniując jako muzyk towarzyszący) na patelni, garnku lub innym niby-instrumencie.
Update 4:
Gdyby okazało się, że dostaniemy kilka, a nawet kilkanaście „wybitnych” wykonań, to wtedy przeznaczymy na nagrody więcej niż jedną płytę. Ale nie odwlekajcie… ilość płyt jest niestety troszkę ograniczona.
Update 5:
Konkurs będzie rozstrzygany co trzy dni. Wygrywa filmik z największą ilością polubień pod postem, czyli Nagroda Publiczności. Zastrzegamy sobie możliwość przyznania jeszcze jednej nagrody w imieniu Zespołu, wtedy do wygrania dwie płyty co trzy dni. Chyba, że nasza ocena pokryje się z Nagrodą Publiczności.
Najbliższe wyniki 5 kwietnia (niedziela) o 18,00, potem 8 kwietnia itd…
Update 6:
Najważniejsza jest dobra zabawa, pomysły i element zaskoczenia! Talent i umiejętności wokalne schodzą na drugi plan 
Update 7:
Wasze filmiki zamieszczone będą pod postem Małej Orkiestry Dni Naszych dotyczącym konkursu.

Dodaj komentarz