IX przegląd „Tanecznym krokiem”

 

Dnia 3.04 odbył się IX Przedszkolny Przegląd „Tanecznym krokiem” organizowany przez nasze przedszkole.  Już po raz drugi dzięki uprzejmości i gościnności p. Grzegorza Rzymowskiego dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki odbył się on na auli  tejże szkoły. Przegląd rozpoczął się  występem gości specjalnych tj. reprezentantów średniej grupy wiekowej  Dziecięcego Zespołu Regionalnego „ Łuków- Kropelki Rosy”, którego  dyrektorem i choreografem jest pani Renata Pawlikowska, a kierownikiem muzycznym pan Przemysław Oskroba.

Następnie na scenie zaprezentowały się przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego nr 1, Przedszkola Miejskiego nr 2, Przedszkola Miejskiego nr 3, Przedszkola Miejskiego nr 4 „Fantazja”, oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5, Przedszkola Miejskiego nr 6 oraz z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Szczęśliwa Siódemka”.  Tańce i muzyka były bardzo różnorodne, ale łączyło je jedno – „Polskie rytmy”.  Pod takim właśnie hasłem odbył się tegoroczny przegląd, który był kontynuacją obchodów 100- lecia Odzyskania Niepodległości.

Każde dziecko i przedszkole otrzymało nagrody, które zostały ufundowane przez sponsorów:  Urząd Miasta Łuków i Radę Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 4 Fantazja w Łukowie.

Dodaj komentarz