Gra edukacyjna BALON BLUM dla przedszkolaków

DARMOWE KODY DOSTĘPU DO GRY BALON BLUM NA CZAS ZAMKNIĘCIA PLACÓWEK 👩‍🏫👨‍🏫

👉 Drodzy Nauczyciele i Rodzice, z uwagi na obecną sytuację, zdecydowaliśmy się udostępnić darmowe kody dostępu do portalu dla dzieci i rodziców Balon Blum.

Balon Blum to gra edukacyjna, która pomaga rozwijać koordynację oko-ręka, sprawność manualną, logiczne myślenie, a także percepcję wzrokową i słuchową 🤲👀👂🧠.

Każdy kod umożliwia nielimitowany dostęp do gry edukacyjnej dla jednego dziecka. Dostępne są kody dla obu grup wiekowych – 3/4 oraz 5/6-latków. Z myślą o rodzinach posiadających więcej niż jedno dziecko, umożliwiamy pobranie jednego kodu dla każdej grupy wiekowej.

👉 Co trzeba zrobić? Po prostu prześlijcie poniższy link za pośrednictwem sms-a lub maila 💻📱 do rodziców swoich przedszkolaków, lub udostępnicie ten post na swoim profilu.

👉 Po pobraniu kodu, wystarczy wejść na stronę https://balonblum.pl i założyć konto. Gra działa na komputerze 💻 lub tablecie, ale nie na smartfonach, ponieważ ich ekrany są zbyt małe, by komfortowo z niej korzystać.

👉 Uwaga! Pobranie kodu nastąpi przez Messengera.

Dowiedzcie się więcej na temat gier edukacyjnych Balon Blum tutaj: https://balonblum.pl
Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla wszystkich okresie, Balon Blum ułatwi i umili czas wszystkim: Wam, Waszym podopiecznym, jak również ich Rodzicom.

📌 Link :

https://m.me/nowaeradlaprzedszkola?ref=w9769135

Anna Sankowska

Dodaj komentarz