DZIEŃ BABCI I DZIADKA

21 i 22 stycznia to wyjątkowe daty w kalendarzu – święto wszystkich Babć i Dziadków. To dni pełne uśmiechów, radości, wzruszeń i ciepła… Dziadkowie w życiu rodzinnym są dla swoich wnucząt źródłem wszelkich pozytywnych emocji. To właśnie Babcia i Dziadek kochają, rozpieszczają, kultywują tradycje rodzinne i opowiadają o swoich przodkach.  Kiedy odbierają wnuki z przedszkola dostrzec można silne więzi łączące oba pokolenia.

    Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze BIEDRONECZKI przygotowały przedstawienie. Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki, grały na instrumentach i tańczyły. Mali artyści z przejęciem prezentowali swoje umiejętności. Był też czas na wspólną zabawę z szanownymi gośćmi – tańce, zgadywanki i teleturniej „Jaka to melodia?”. Oczywiście nie zabrakło też własnoręcznie zrobionych upominków, które dzieci wręczyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom.

Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Dodaj komentarz