Bal Karnawałowy

4 lutego w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy.

Dzieci przyszły w przepięknych, pomysłowych strojach –  można było spotkać księżniczki, superbohaterów, zwierzątka, policjantów i wiele innych fantastycznych postaci. Każdy kostium był wyjątkowy . Podczas balu nie zabrakło wspólnych tańców,  konkursów,zabaw ruchowych przy skocznej muzyce.   Był to dzień pełen radości i śmiechu.

Dodaj komentarz