Autor: Elżbieta Owczarska

Koncert Małej Orkiestry Dni Naszych

W naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy koncert zespołu „Małej Orkiestry Dni Naszych” pt. „Wiosna”. Było to radosne i pełne energii wydarzenie, które wprowadziło dzieci w prawdziwie wiosenny nastrój. Podczas koncertu mali słuchacze mieli okazję usłyszećCzytaj dalej

Warsztaty w Klubie Seniora

Dzieci z grupy „Pszczółki” wzięły udział w wyjątkowych warsztatach zorganizowanych w Klubie Seniora przez Fundację „Złote Serce i już” pod hasłem „Stop hejt”. Spotkanie miało na celu kształtowanie postaw empatii, życzliwości oraz wzajemnego szacunku. PodczasCzytaj dalej

WALENTYNKI

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.A czerwone dziś serduszko, Tobie podaruję” 13 lutego w naszej grupie obchodziliśmy Walentynki. Dzieci poznały historię o św. Walentym,Czytaj dalej

Bal karnawałowy

4 lutego w naszym przedszkolu odbył się dla wszystkich przedszkolaków długo wyczekiwany bal karnawałowy.Na balu dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, policjantów oraz wieleCzytaj dalej

Bal karnawałowy

W karnawale, w karnawaleDookoła wielkie bale,Gdy orkiestra pięknie gra,Dobry humor każdy ma! Bal maskowy, bal maskowyJest naprawdę pomysłowy,Można przebrać się za jeża,Krasnoludka lub rycerza. Wszędzie sami przebierańcy,Zorro w czarnej masce tańczy,I Smerfetka razem z nim,NieCzytaj dalej

Jasełka w przedszkolu

  Boże Narodzenie to jeden z najpiękniejszych dni w roku. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu najstarszej grupy  – „Motylki”.  Dzieci z wielkimCzytaj dalej

 Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu serdeczne życzenia: pomyślności, niepowtarzalnej atmosfery, ciepła oraz obfitości wszelkich dóbr. Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszą Państwu przez cały Nowy Rok. WESOŁYCH ŚWIĄT !

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO

Z przyjemnością informujemy, że 19 grudnia w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu pt. ” Najpiękniejsza ozdoba świąteczna”. Dziękujemy wszystkim przedszkolakom oraz rodzicom za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy pomysłu, każda praca była oryginalna orazCzytaj dalej