17 listopada z odwiedzinami przyszła do nas p. Anna Pawłowska wraz ze swoimi pupilami. Dzieci miały okazję poznać różne zwierzęta oraz ich styl życia.
Miały okazję do przypomnienia sobie także jak o nie dbać. Spotkanie wzbudziło duże zainteresowanie i radość wśród dzieci. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami sprzyjał rozwijaniu empatii, wrażliwości oraz umiejętności właściwego zachowania wobec zwierząt.


