Motylki jak co roku brały z udział w XXXIII Biegu Niepodległości z okazji 11 listopada.
Wasza energia i sportowy duch sprawiły, że ten dzień był pełen radości i wspólnego, patriotycznego świętowania!


Motylki jak co roku brały z udział w XXXIII Biegu Niepodległości z okazji 11 listopada.
Wasza energia i sportowy duch sprawiły, że ten dzień był pełen radości i wspólnego, patriotycznego świętowania!

